Daj Pluszaka dla dzieciaka

W naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę pluszaków i innych zabawek, które zostaną przekazane dzieciom z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Akcja ta jest pod patronatem Fundacji "Serduszko".

Wizyta w Bibliotece - Słoneczka

26 kwietnia Słoneczka odwiedziły Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży w Lidzbarku Warmińskim . Nasz ulubiona bibliotekarka pani Basia pokazała dzieciom w jaki sposób działa biblioteka, jak się do niej zapisać i w jaki sposób wypożyczyć książki.

Była to bardzo pouczająca wycieczka. Dziękujemy za miłe przyjęcie.

Pociąg do zaczytania

Jeśli masz książki, które przeczytałeś "od deski do deski" - to przynieś je i wymień na inną w  Przedszkolu.

Zapraszamy do naszego kącika wymiany książek.

Jem owoce, piję mleko - w życiu zajdę daleko 2016

20 maja na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie pojawiło się 50 drużyn, żeby zmierzyć się w sportowych konkurencjach. Przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas podstawówek z całego regionu musiały wykazać się sprawnością m.in. w sztafecie ogórkowej, toczeniu jabłek czy też sianiu marchewek.

Nasza drużyna zajęła II miejsce. Gabrysia, Justynka, Wiktoria, Gabryś i Maciek dzielnie reprezentowali nasze przedszkole.

Serdecznie gratulujemy wygranej.

Więcej zdjęć w naszej Galerii.

Pomagamy Diance

Dianka dwa lata temu uczęszczała do naszego przedszkola. Teraz zachorowała na ciężką chorobę. Aby pomóc dziewczynce zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy. Zebraliśmy i przekazaliśmy 509 zł.

Dziękujemy.

Powered by Joomla!®. Designed by: top vps hosting dedicated servers glossary Valid XHTML and CSS.