Wyniki Ewaluacji Zewnętrznej

Miło jest nam poinformować, że zakończona w maju 2015 roku Ewaluacja przeprowadzona przez wizytatorów z Kuratorium Oświaty w Olsztynie wypadła bardzo dobrze.
Nasze Przedszkole otrzymało bardzo dobre oceny we wszystkich  badanych obszarach.
Szczegółowy raport z przeprowadzonej ewaluacji jest udostępniony poniżej.

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ

Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2017/2018

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci!

Witamy serdecznie w Nowym Roku Szkolnym 2017/2018.

Mamy nadzieję, że również w tym roku nasza współpraca będzie owocna

i satysfakcjonująca.

Zapraszamy na na zebranie ogólne, które odbędzie się we czwartek 07.09.17r. o godz 15.10 w sali gr I.

Zapraszamy także, na grilla integracyjnego, który odbędzie się we czwartek 14-go września o godzinie 14.00 na placu zabaw, w naszym Przedszkolu.

Przedszkole Niepubliczne "Miś"

ul.: Kromera 13

11-100 Lidzbark Warmiński

tel. 089 767 20 16

Wyświetl większą mapę

Przedszkole Niepubliczne Miś w Lidzbarku Warmińskim

Przedszkole  "Miś" w Lidzbarku Warmińskim istnieje od września 2003 roku. Jest to placówka niepubliczna dla dzieci od 2,5 do 6 lat, prowadzona przez mgr Barbarę Wiśniewską. Przedszkole realizuje cele i zadania wychowawczo-dydaktyczne  opiekuńcze określone w przepisach prawa oświatowego. W przedszkolu funkcjonuje   5  oddziałów. Każda grupa ma swoją nazwę, (nazwy zostały wymyślone przez dzieci ), są to: Krasnale, Motylki, Biedronki, Słoneczka i Smerfy.

Przedszkole czynne jest w godz. 6.30 - 16.00. Posiłki składają się ze śniadania, drugiego śniadania, zupy i drugiego dania. Budynek przedszkola położony jest z dala od ruchliwych ulic.

Do budynku bezpośrednio przylega obszerny plac zabaw wyposażony w sprzęty do zabaw sprawnościowych i ruchowych. Mamy domki, zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki, przeplotnie, piaskownice i bardzo dużo miejsca do swobodnej zabawy na  świeżym powietrzu.

Nasz budynek jest typowym budynkiem zaprojektowanym po to, aby jak najlepiej spełniać funkcję przedszkola. Sale zabaw są przestronne, dobrze oświetlone, do każdej sali bezpośrednio przylega łazienka dostosowana do potrzeb dziecka w wieku przedszkolnym, w łazienkach położono jasną glazurę, są świeże i estetyczne.
Grupa dzieci najmłodszych posiada własną, oddzielną szatnię. Sale są dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki. Nauczyciele w swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie multimedialne, przedszkole jest wyposażone w  tablicę interaktywną.

Powered by Joomla!®. Designed by: top vps hosting dedicated servers glossary Valid XHTML and CSS.