Poprzedni miesiąc Czerwiec 2019 Następny miesiąc

będziemy już w szkole.
W myślach nam zostanie
przedszkole wesołe.

Pożegnaliśmy naszych starszaków, którzy we wrześniu idą już do szkoły. We wtorek 11. czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku w grupie Słoneczek, zaś w środę w grupie Motylków. Słoneczka zaprezentowały się w programie artystycznym, zatańczyły poloneza, pożegnały swoje przedszkole prezentując swoje osiągnięcia. Motylki przygotowały przepiękne przedstawienie i również z wielką pompą pożegnały mury przedszkolne. Obie uroczystości zakończyły się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Dziękujemy Wszystkim za udział w imprezie. Dzieciom życzymy samych szóstek!

Starszaki z wizytą w Szkole Podstawowej nr 3

5 czerwca starszaki z grupy Słoneczek i Motylków odwiedziły Szkołę Podstawową nr 3.

Wzięliśmy udział w zajęciach sportowych, zwiedziliśmy salę, pokój nauczycielski, mogliśmy zobaczyć zajęcia z informatyki.

Było to bardzo miła wizyta, spotkaliśmy absolwentów naszego przedszkola, których serdecznie pozdrawiamy.

Dzień Dziecka w Przedszkolu Miś

Z okazji Dnia Dziecka w Misiu odbył się cykl imprez. Świętować zaczęliśmy już w czwartek, do naszego przedszkola zawitały dmuchańce, tramoliny i zjeżdżalnie.

Dzieci spędziły aktywnie ten dzień w przedszkolu. W piątek czekały na dzieci dalsze atrakcje, zawody sportowe, tańce przy muzyce, lody.

Nie zabrakło również niespodzianek w postaci nowych zabawek edukacyjnych i wspierających rozwój dzieci.

Zakończenie zajęć szachowych

Ostatnie zajęcia szachowe w tym roku odbyły się w naszym Przedszkolu 29. maja.

Pokazaliśmy rodzicom nad czym pracowaliśmy i czego się nauczyliśmy przez te kilka miesięcy.  Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom. Dziękujemy Akademii Szachowej na poświęcony czas, cierpliwość i zaangażowanie!

Biedroneczki w Mazurolandii

We wtorek 28 maja nasze Biedroneczki były na wycieczce. Dzieci odwiedziły Mazurolandię.

Czekało tam na nich dużo atrakcji, zwiedzanie, zabawy na dmuchańcach i trampolinie, pamiątkowe zdjęcia "rycerskie", ZOO oraz oczywiście ognisko z kiełbaskami.

Szczegółowa fotorelacja na naszym Facebooku, zapraszamy do oglądania.