Luty 2019

Rowerki biegowe dla Misia

Stowarzyszenie Przyjaciół Misia zakupiło dla Przedszkola Miś rowerki biegowe. Rowerek biegowy uczy dzieci koordynacji ruchowej oraz kształtuje zdolność utrzymywania równowagi – w procesach tych bardzo istotny udział biorą obie półkule mózgu, przedszkolaki rozwijają się więc nie tylko fizycznie, ale i w ogromnym stopniu umysłowo, co znacznie ułatwi sprawne przejście przez kolejne etapy dorastania.
Mogą państwo wesprzeć nasze działania przekazując 1% na nasze Stowarzyszenie. Prosimy pamiętać o nas przy rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym.
Stowarzyszenie Przyjaciół Misia KRS 0000436525

Bal Karnawałowy w Misiu 2019

W czwartek 7 lutego w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

W tym roku motywem balu były postacie z  bajek Disneya.

W czasie zabawy dzieci brały udział w konkursach, był również poczęstunek.

W tym roku królową balu została Inga, zaś królem Przemek.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie przy muzyce naszego DJ-a pana Marcina. Zapraszamy do Naszej Galerii.

W świątecznym nastroju

W okresie przedświątecznym w naszym przedszkolu spotykamy się z rodzicami podczas okolicznościowych imprez. W miłym towarzystwie udziela nam się  świąteczna atmosfera.

Grupa Krasnali spotkała się podczas warsztatów muzycznych. Dzieci wraz z opiekunami ozdabiały również pierniczki.

Motylki wystąpiły przed rodzicami w jasełkach, przygotowały również prezenty niespodzianki - własnoręcznie wykonane bombki.

Biedronki również przygotowały występ, który uświetniły świąteczne zagadki.

Smerfy na spotkaniu z rodzicami przygotowały wspólne jasełka oraz miały warsztaty plastyczne.

Słoneczka bawiły się podczas Spotkania Przedświątecznego, był poczęstunek, quiz o Świętym Mikołaju, kolędowe karaoke i wiele bardzo miłych niespodzianek.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt.

Jasełka - występ Motylków 2018

W czwartek 20 grudnia mogliśmy zobaczyć Jasełka w wykonaniu grupy Motylków.

Bardzo piękne i wzruszające przedstawienie podobało się wszystkim i było okazją do wspólnego śpiewania kolęd.
Jasełka obejrzeli również rodzice, zdjęcia z przedstawienia można zobaczyć w Naszej Galerii oraz na naszej stronie facebookowej.

Witajcie w naszej bajce - Przedstawienie Biedronek

Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce,
Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa,
Tu wszystko jest możliwe, zwierzęta są szczęśliwe,
A dzieci wiem coś o tym latają samolotem.

Na cudowną podróż w krainę bajek Jana Brzechwy zabrały nas Biedronki.
We wtorek 11. grudnia przedstawienie obejrzały dzieci z przedszkola i rodzice młodych artystów.
Dziękujemy za możliwość zobaczenia ciekawego występu. Zapraszamy do Naszej Galerii.