Zielona Noc 2018

W piątek 22 czerwca w naszym przedszkolu odbywała się Zielona Noc.

Tegoroczną atrakcją był występ iluzjonisty. Pokaz sztuczek magicznych bardzo spodobał się naszym absolwentom.

Atrakcji tej nocy jest co niemiara. Była dyskoteka piżamowa, pizza na kolację, szukanie skarbów, zabawy bańkami.

Ta noc na długo zapadnie dzieciom w pamięci.

Zakończenie roku w Słoneczkach

W czwartek 21 czerwca Słoneczka pożegnały się z przedszkolem podczas uroczystości zakończenia roku.

Nasi absolwenci zaprezentowali przepiękny program artystyczny. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem i wspólną zabawą.

Życzymy powodzenia w szkole!

Uroczystość zakończenia roku w Motylkach

W środę 20 czerwca Motylki idące we wrześniu do szkoły pożegnały się uroczyście z przedszkolem.

Dzieci zaprezentowały uroczystość zakończenia roku szkolnego, nie obyło się bez taców, śpiewania i pięknie deklamowanych wierszy.
Motylki podziękowały swoim paniom wychowawczyniom, pani od logopedii, pani od rytmiki i wszystkim pracownikom przedszkola za serce i cierpliwość.

Życzymy powodzenia w szkole, dużo szóstek i udanych wakacji.

VI Przegląd Teatralny Amatorskich Inscenizacji Historycznych

W piątek 15 czerwca z okazji rocznicy bitwy pod Heilsbergiem w Lidzbarskim Domu Kultury odbył się VI Przegląd Teatralny Amatorskich Inscenizacji Historycznych.

Fot.: Radek Niemczynowicz

Nasze Biedroneczki wystąpiły w "Bajce o Smoku Kubie". Za swój występ otrzymały dyplomy oraz nagrodę pieniężną. Serdecznie gratulujemy!

Przedszkolaki tańczą- Zakonczenie zajęć z Tańców Towarzyskich

12 czerwca w naszym przedszkolu odbył się pokaz tańców towarzyskich.

W przepięknym występie wzięły udział dzieci, które przez cały rok ćwiczyły pod okiem pana Marka. Każe dziecko otrzymało medal oraz słodką niespodziankę.

Gratulujemy.

Powered by Joomla!®. Designed by: top vps hosting dedicated servers glossary Valid XHTML and CSS.