Grudzień 2018

Biedronki i Słoneczka w Pracowni Świętego Mikołaja

We wtorek 4. grudnia Biedroneczki i Słoneczka odwiedziły olsztyńską Pracownię Świętego Mikołaja.

Przed świętami elfy mają tam prawdziwe urwanie głowy, znalazły jednak czas aby oprowadzić dzieci po swoich komnatach.

Można było również napisać list do Świętego Mikołaja i pobawić się z elfami.

Pozostaje nam czekać na wizytę Mikołaja w Przedszkolu!

Zabawa andrzejkowa 2018

W piątek w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa.

Dzieci mogły się przebrać i bawić się do muzyki, którą przygotował nam pan Marcin. Panie wychowawczynie zadbały, aby nasza impreza obfitowała w tradycyjne wróżby, był również poczęstunek.

Największą atrakcją balu były pokazy alchemiczne przygotowane przez panią Anię. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie.

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Międzynarodowego Dnia Misia  Smerfy zaprezentowały program artystyczny.

W przepięknych strojach uczciły to wielkie święto.

Widowiskowe przedstawienie spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem publiczności. Byliśmy zachwyceni.
Więcej zdjęć na stronie facebookowej przedszkola.

Zajęcia szachowe w Misiu

W środę 21 listopada odbyły się zajęcia szachowe dla dzieci sześcioletnich, organizowane przez Akademię Szachową Roszada z Olsztyna.

Nasi młodzi szachiści nauczyli się ustawiać pionki na szachownicy i poznali ideę tej szlachetnej gry.