Kto ty jesteś? - Polak mały...

Stowarzyszenie Przyjaciół Misia zorganizowało konkurs plastyczny o zasięgu wojewódzkim. Prace w kategoriach przedszkola oraz szkoły podstawowe zatytułowane "Kto ty jesteś? - Polak mały" spłynęły z całego województwa. W konkursie wzięło udział 180 dzieci. Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu.

Finaliści konkursu plastycznego z przedszkoli:
I miejsce: Lena Sędrowska, Przedszkole Niepubliczne „Miś” w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce: Kajetan Jakóbczyk, Przedszkole Miejskie Barczewo
III miejsce: Nadia Zaremba, Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka w Biskupcu
Wyróżnienia: Klaudia Makowska, Oliwier Rurka, Hanna Nagła - Przedszkole Niepubliczne „Miś”
Finaliści konkursu plastycznego ze szkół podstawowych:
I miejsce: Katarzyna Fryczka, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce: Julia Kołodziejczak, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce: Adam Gromko, Szkoła Podstawowa Kobułty
Wyróżnienia: Oliwia Jasutowicz, Hanna Remisz - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lidzbarku Warmińskim

Wręczenie nagród odbyło się podczas finałów Dni Papieskich w Lidzbarskim Domu Kultury 25. października 2018 roku. Podczas uroczystości wystąpiły między innymi dzieci z grupy Słoneczka, które zaprezentowały pieśń "Piechota" oraz taniec do melodii "Czerwone jabłuszko".
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.