Company Logo

Dzień Dziecka 2010

W Dniu Dziecka przedszkolaki wyruszyły tropem przygody.

 

 
Motylki i Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Pieniężna, podziwiać atrakcje jakie czekały na nie w Muzeum Misyjno-Etnograficznym. Zbiory Muzeum Misyjno – Etnograficznego Księży Werbistów w Pieniężnie przedstawiają obiekty związane z kulturą, religiami oraz chrześcijaństwem krajów, w których pracują misjonarze werbiści. Zaprezentowany jest to dorobek duchowy i materialny ludów: Chin, Japonii, Filipin, Indii, Indonezji, Papui Nowej Gwinei oraz krajów Afryki i Ameryki Łacińskiej. Jest to najbogatsza i najlepiej opracowana kościelna kolekcja misyjno – etnograficzna w Polsce.
 
 
Biedronki i Krasnale wybrały się do Strusiolandii. Mogły tam pojeździć na kucyku, poznać zwyczaje Strusi i potańczyć na dyskotece, czekała tam na nich również przejażdżka wozem konnym po okolicznych lasach.

Zapraszamy do Galerii. 
 

 

SharePowered by Joomla!®. Designed by: top vps hosting dedicated servers glossary Valid XHTML and CSS.